Telefon
WhatsApp

Zamanın Teslimat

Tüm ürünlerimizi size taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ediyoruz.Saf Külçe Üretimi-Alaşımlı Külçe-Curuf Geri Dönüşümü-Hurda Geri Dönüşümü Üretimi

Ayrıştırma İşlemleri

Alüminyum Curuf ve Alüminyum Hurda'yı çevreye duyarlı alüminyum ayrıştırma ve zenginleştirme teknolojimiz ile yeniden dönüştürüyoruz.

Külçe Üretimi - Avrupa Standartları

Tüm aluminyum ve külçe malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygundur.Saf Külçe Üretimi-Alaşımlı Külçe

Ergitme İşlemleri

Ürünleri hassas bir şekilde ayrıştırdıktan sonra, son teknoloji ergitme ocaklarımızda ideal sıcaklıkta eritiyor ve alüminyum külçe haline getiriyoruz.

Adres

İ.O.S.B. Pik Dökümcüler San.Sit.A3 Blok No: 5 Başakşehir / İSTANBUL

Telefon

0212 485 35 20

E-Posta

info@kocdemaluminyum.com

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

KOÇDEM ALÜMİNYUM METAL İNŞAAT SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.

Koçdem Alüminyum olarak alaşımlı ve saf alüminyum külçe üretim ve satışını yapan firmamız 20 senedir bu sektörde hizmet vermektedir.

Kurumsallaşmasını tamamlamış olan firmamız yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterisine en iyi ürünü sunmaktadır. Yıllık 2000 ton kapasitesi olan firmamız ürünlerini genel piyasa fiyat koşulları içerisinde sunarken kalitesinden de ödün vermemektedir. Ürün kalitesini en üst düzeyde tutan firmamız çalışmakta olduğu firmalardan bu konuda takdir toplamış olmakla birlikte sektör içerisinde saygın bir konuma sahip olmuştur.

Firmamız; beyaz eşya, otomotiv, mobilya aksesuarları ve yapı sektörüne hizmet veren metal enjeksiyon ve kum döküm firmalarına malzeme tedariki yapmaktadır. Bu hizmet süreci içerisinde müşteri firmanın tüm üretim aşamalarında yanında olan firmamız müşterisine her konuda destek verirken adeta müşterisinin alt firması gibi çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Farkımız; yüksek kalite bilinci ve şeffaf fiyat anlayışıdır.

Yıllık Tecrübe

Proje

Mutlu Müşteri

HABER VE DUYURULAR

Lokomotif Sektöründeki Gözle Görülür Artış!

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz.

İş Dünyasındaki Büyük Farklar

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz.

İnşaat Sektörü ve Getirileri

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır.

BİZ SİZİ ARAYALIM